V edycja Konkursu IHS Markit na "Najlepszy projekt badawczy z dziedziny sztucznej inteligencji"


S&P Global (dawniej IHS Markit) jest międzynarodową firmą specjalizującą się w analizie rynków ekonomicznych, finansowych i przedmiotowych oraz wspomaganiu procesów decyzyjnych klientów. Biuro w Gdańsku zatrudnia obecnie ponad 250 specjalistów. S&P Global (dawniej IHS Markit) buduje wielkoskalowe i rozproszone systemy transportujące ogromne ilości informacji w krótkim czasie, portale internetowe, a także aplikacje mobilne.

S&P Global (dawniej IHS Markit) na zakończenie edycji 2022/2023 Projektów Badawczy ufundowała nagrodę dla najlepszego projektu z dziedziny sztucznej inteligencji w takim sensie, że będzie on posługiwać się narzędziami z zakresu sztucznej inteligencji lub bezpośrednio rozwiązywać problemy w jej obszarze.

Regulamin nagrody dla „Najlepszego projektu badawczego z dziedziny sztucznej inteligencji”

  1. Konkurs „Najlepszy projekt badawczy z dziedziny sztucznej inteligencji” przeznaczony jest dla studentów Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej realizujących projekty badawcze
  2. Konkurs trwa od dnia ogłoszenia do 27.01.2023 r.
  3. Pula nagród firmy S&P Global (dawniej IHS Markit) będzie wynosić 6000PLN dla zwycięskiego (ch) zespołu (ów).
  4. Zwycięzca konkursu zostanie wyłoniony przez jury wskazane przez firmę S&P Global (dawniej IHS Markit).
  5. Jury wybierze, spośród projektów zgłoszonych do 11.01.2023 przez opiekunów projektów lub koordynatorów katedralnych lub przez studentów, najlepszy(e) projekt(y) z dziedziny sztucznej inteligencji w takim sensie, że będzie on posługiwać się narzędziami z zakresu sztucznej inteligencji lub bezpośrednio rozwiązywać problemy w jej obszarze. Wykonawcy(o) tego (tych) projektu (ów) Jury przyzna nagrody z puli nagród firmy S&P Global (dawniej IHS Markit) (do 6000 PLN)